+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Alexander gry planszowe i zabawki edukacyjne

Alexander ma nowego Ambasadora

kategoria: nowosci

Alexander ma nowego Ambasadora. Jest nim Zofia Chrzan, niebywały talent pływacki. O Zosi zaczyna być już głośno nie tylko w świecie sportowym, ale także w kraju i za granicą.

Zosia ma w chwili obecnej 14 lat i szereg spektakularnych osiągnieć na kącie. Do największych można zaliczyć chociażby 10- krotne ustanawianie Rekordów Polski w kategoriach wiekowych 11-13 lat. Dodatkowo młoda pływaczka pobiła ponad 30 rekordów województwa pomorskiego. Zosia jest niepokonana na zawodach w swojej kategorii wiekowej od 6 lat.

Zosia specjalizuje się w pływaniu stylem klasycznym. Nasza ambasadorka od roku 2019 ma możliwość rywalizowania z najlepszymi pływaczkami w kraju w kategorii OPEN (14 lat i starsi). Już po pierwszych zawodach w roku 2019 Zosia mocno zaskoczyła wszystkich. Młoda Gdynianka na Grand Prix Polski w Lublinie zajęła 4 miejsce w kategorii OPEN.  Przed młodą pływaczką były tylko zawodniczki 20- letnie m.in medalistki Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata Juniorek.

Obecnie Zosia została powołana do Kadry Narodowej na Europejski Olimpijski Festiwal Młodzieży w Baku ( Azerbejdżan).  Młodzieżowe Igrzyska odbywają się w dniach 21-27.07.2019.

Jako Firma Alexander jesteśmy dumni wspierając taki młody talent. Trzymamy kciuki za całą naszą Reprezentację Pływacką.

Zajrzyj na nasz fanpage.