+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
logo

Jak zadbać o kondycję rodziny nie wychodząc z domu?

kategoria: bez-kategorii

Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym, zamknięciem placówek oświatowych i zaleceniem pozostawania w domu sprawiła, że rodziny muszą koegzystować na małych powierzchniach. Szczególnie uciążliwy jest związany z tym brak ruchu i możliwości aktywnego spędzania czasu. Najbardziej odczuwane jest to przez dzieci, których pokłady nagromadzonej energii dają się często odczuć wszystkim domownikom.

Co zatem zrobić, żeby nie zwariować, wyszaleć się w kontrolowany i bezpieczny sposób, uruchomić produkcję endorfin i zadbać o dobrą kondycję fizyczną w zaciszu domowym. Grać wspólnie w gry z serii Sport&Fun, takie jak„Siódme Poty”, „Strzał w 10”, czy „X-Game”, które chociaż są grami ruchowymi, nie wymagają większych powierzchni i świetnie nadają się do rozgrywek nawet w niedużych mieszkaniach.

Siódme Poty to energiczna gra, w której poruszamy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne. Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

„Siódme Poty” to gra, która pomoże całej rodzinie utrzymać ciało i umysł w dobrej, zdrowej kondycji w czasie trwającej izolacji.

Grając:

W przyjemny sposób wykonujemy w domu ćwiczenia fizyczne, co jest niezwykle istotne dla zdrowia i odporności naszego organizmu.
– Jednocześnie gra wspomaga i ćwiczy naszą pamięć.
– Wspólna zabawa wprawia w dobry nastrój zajmując umysł czymś pozytywnym.
– Spontaniczne wybuchy śmiechu rozładowują nagromadzony stres i ewentualne napięcia.

Dzięki swojej wyjątkowej koncepcji, ta gra może pomóc praktycznie każdej polskiej rodzinie możliwie aktywnie przejść przez ten trudny czas, zanim to wszystko ucichnie i powróci do normalności.

Gra ma bardzo proste zasady, krótką i dynamiczną rozgrywkę oraz przystępną cenę.

Dostępna w dwóch wariantach. Bardziej rozbudowanym i ekonomicznym, z mniejszą liczbą elementów.