+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Alexander gry planszowe i zabawki edukacyjne

Origami 3D Zabawką Roku 2021!

kategoria: nagrody

Wprowadzając na polski rynek serię 15 figurek 3D wykonanych z papieru, wierzyliśmy, że zostaną one docenione przez odbiorców. Jednak pozytywne reakcje przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, a najlepszym podsumowaniem jest tytuł Zabawki Roku 2021, który właśnie padł łupem Origami 3D!

Kiedy zabieraliśmy naszych papierowych pupili do Warszawy, byliśmy niezwykle ciekawi reakcji zarówno dzieci, które co roku pojawiają się na konkursie Zabawka Roku, jak i jury złożonego z celebrytów oraz ekspertów branży gier i zabawek. To był bardzo intensywny dzień, a wielu obserwatorów zatrzymało się przy naszym stanowisku na długie godziny, próbując własnych sił w stworzeniu origami 3D. Efekty prac były zdumiewające, a bijące z twarzy dzieci skupienie i najwyższa koncentracja wywoływały zdziwienie u ich rodziców.

Tytuł Zabawki Roku dla Origami 3D to duże wyróżnienie i dowód, że na rynku zabawek wciąż jest miejsce na innowacyjne produkty, które nie tylko dostarczają mnóstwo frajdy, ale także zapewniają okazję do wyciszenia i relaksu.