+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Alexander gry planszowe i zabawki edukacyjne

Magazynier / Kompletowanie zamówień Z.P. ALEXANDER

kategoria: wydarzenia

Oferta pracy dostępna TUTAJ  Chcąc aplikować kliknij niebieski przycisk „Napisz wiadomość”
Z.P. ALEXANDER

Jesteśmy wiodącym producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, działającym na rynku od 45 lat. Nieustannie rozwijamy się szukając nowych pomysłów i niestandardowych rozwiązań.

Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę pracy i dlatego cenimy ludzi z poczuciem humoru oraz pewnym dystansem do siebie. Specyfika branży wymaga od nas otwartości na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Kompletowanie zamówień

Miejsce pracy: Chwaszczyno (pow. kartuski)

Twoje zadania na stanowisku:

  •  kompletowanie zamówień,
  • pakowanie towaru,
  • zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem,
  • właściwa selekcja jakościowa oraz ilościowa towarów,
  • rozkładanie przyjętego towaru w oznaczonych miejscach w magazynie,
  • dbałość o porządek na magazynie.

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • sumienności w wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjności,
  •  przestrzeganie przepisów BHP,
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy,
  • umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • nie wymagamy uprawnień na wózek widłowy,
  • nie wymagamy doświadczenia.

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • ciekawą pracę w atrakcyjnej branży,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole składającym się z ludzi z pasją,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Zniżki na gry i zabawki naszej produkcji.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kliknij niebieski przycisk „Napisz wiadomość” i wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 589 – pokaż numer telefonu – 7, Regon: 191 – pokaż numer telefonu – .

Informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są na stronie http://www.alexander.com.pl/rodo