+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Alexander gry planszowe i zabawki edukacyjne

Sport&Fun wyróżnione w konkursie Zabawka Roku 2019

Z ogromną radością informujemy, że jedna z wiosennych premier wydawniczych firmy Alexander,  Sport&Fun seria gier i zabaw sportowych zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie Zabawka Roku 2019.

W skład serii wchodzą: X-Game, Strzał w 10, Uni, Active, Fit, Fast, Play, Run oraz jedyna planszówka w dwóch wersjach Siódme Poty i Siódme Poty Light.

Jurorzy docenili integracyjny charakter serii oraz jej wpływ na kondycję fizyczną całych rodzin. Bardzo dobrze został także przyjęty design oraz różnorodność serii. Jury wyróżniło sentymentalny charakter gier i zabaw, dzięki którym będziemy mogli pokazać własnym dzieciom jak bawiliśmy się w ich wieku.

Sport&Fun to 10 produktów i propozycji na aktywne spędzanie wspólnego czasu. Znajdziemy tam zarówno rzut podkową, rzut do celu na macie z tarczą, rzuty okręgami do krzyżaka. W niektórych zestawach znajdują się skakanki, guma do skakania z pełną instrukcją obsługi, woreczki gimnastyczne czy worki do wyścigów. Jeszcze inne zawierają taśmy z rzepami do wyścigu na 3 nogi, latający dysk, łyżeczki, piłeczki i kubeczki. Seria sportowa zawiera również dwie wersje gry planszowej, w której więcej ćwiczymy niż rzucamy kostką. Każdy zestaw może być wykorzystany zarówno do zabaw indywidualnych jak i rozgrywek drużynowych. Niezwykle istotne i pomocne jest to, że każdy zestaw zawiera kilka wariantów gry. Warianty są podpowiedzią i gotowym rozwiązaniem dla rodziców co można zrobić z załączonymi rekwizytami. Dzięki temu gra jest dużo ciekawsza i sprawia, że dzieci szybko się nie znudzą.

Seria Sport&Fun to idealna propozycja zabaw plenerowych w ciepłe dni. Większość zestawów może sprawdzic się w salonach czy salach zabaw. Dzięki planszówce nawet w zimne, deszczowe dni będzie można zadbać o sprawność fizyczną i nakłonić dzieci do ćwiczeń poprzez zabawę.