+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
logo
Alexander- o firmie

Alexander- o firmie

Kim jesteśmy?

Alexander produkuje i wydaje gry planszowe i edukacyjne dla dzieci od ponad 40 lat. Firma Alexander jest firmą rodzinną posiadającą polski kapitał. Prawie wszystkie komponenty w naszych grach i zabawkach są produkowane w naszej fabryce. Zakład znajduje się w Chwaszczynie koło Gdyni.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zabawki i gry planszowe i edukacyjne, konstrukcyjne, jak i umysłowe, losowe i sprawnościowe.  W asortymencie są również puzzle, wiatraki i karty. Jako firma mająca na uwadze potrzeby swoich odbiorców, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, aby oferować atrakcyjną formę spędzania czasu przez dzieci i całe rodziny.

 

Nasza wizja

Najważniejszą wartością dla nas jest wspólnie spędzany czas w rodzinnym gronie, który buduje pozytywne relacje. Dlatego celem firmy Alexander jest dostarczanie mądrej, rozwijającej rozrywki, która wspaniale wpływa na pogłębianie więzi i gwarantuje wszystkim dobrą zabawę. Istotna dla firmy jest także edukacja przez zabawę. Dbamy o to, żeby nasze produkty były przystępne, dlatego stosujemy wyważoną politykę cenową. Pasja, entuzjazm, kreatywność i wzajemny szacunek są wartościami budującymi relacje pracowników. Kochamy to co robimy i dobrze bawimy się w swoim towarzystwie, dlatego wymyślamy wspaniałe produkty.

Poznaj naszą firmę
Produkujemy na zlecenie gry, zabawki, puzzle, gadżety reklamowe i promocyjne oraz opakowania. Jesteśmy integralną częścią firmy Z.P. Alexander. Z dumą tworzymy kolejne produkty dedykowane dla klientów B2B bazując na wieloletnich doświadczeniach naszej firmy.
Projektujemy, konstruujemy i wytwarzamy formy wtryskowe. Zajmujemy się także przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe.
Zapraszamy do naszego sklepu on-line. Znajdą Państwo w nim wszystkie nasze produkty.