+48 58 552 83 70 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
O Nas

O Nas

Kim jesteśmy?

Alexander to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, produkująca od ponad 40 lat gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Prawie wszystkie komponenty dostępne w naszych grach i zabawkach edukacyjnych produkowane są w naszym zakładzie, znajdującym się w Chwaszczynie koło Gdyni.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki i gry edukacyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraki i karty. Szukamy nowych rozwiązań, aby oferować atrakcyjną formę spędzania czasu przez dzieci i całe rodziny.

Nasza wizja

Najważniejszą wartością dla nas jest wspólnie spędzany czas w rodzinnym gronie, który buduje pozytywne relacje. Dlatego celem firmy jest dostarczanie mądrej, rozwijającej rozrywki, która wspaniale wpływa na pogłębianie więzi i gwarantuje wszystkim dobrą zabawę. Istotna dla firmy jest także edukacja przez zabawę. Dbamy o to, żeby nasze produkty były przystępne, dlatego stosujemy wyważoną politykę cenową. Pasja, entuzjazm, kreatywność i wzajemny szacunek są wartościami budującymi relacje pracowników. Kochamy to co robimy i dobrze bawimy się w swoim towarzystwie, dlatego wymyślamy wspaniałe produkty.

Produkujemy na zlecenie gry, zabawki, puzzle, gadżety reklamowe i promocyjne oraz opakowania. Jesteśmy integralną częścią firmy Z.P. Alexander. Z dumą tworzymy kolejne produkty dedykowane dla klientów B2B bazując na wieloletnich doświadczeniach naszej firmy.
Projektujemy, konstruujemy i wytwarzamy formy wtryskowe. Zajmujemy się także przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakościowe.
Zapraszamy do naszego sklepu on-line. Znajdą Państwo w nim wszystkie nasze produkty.